Shopping Cart
/
/
/
/
Krevat Baby When i bardhë 50×90 cm

Krevat Baby When i bardhë 50×90 cm

Original price was: 27000 L.Current price is: 22000 L.

Karakteristikat:
Në dërrasat e kokës përdoren dërrasa e lyer me melaminë të klasit të parë dhe PVC 1 mm në përputhje me standardet E1.
Dy ngjyra janë në dispozicion: e bardhë dhe prej druri.
Kangjella; Përbëhet nga profil MDF dhe llaqe të forta plastike.
Ajo mund të zhvendoset lehtësisht nga dhoma në dhomë falë rrotave të saj.
Ka një sistem frenimi në rrotat e tij.
Mund të ngjitet me krevatin e nënës.
Kangjella me ashensor.përmban 3 nivele,

SHËNIM: KY PRODUKT ËSHTË VETËM PRODUKTET DHE AKSESORËT E TEKSTILEVE PËR DJEP TË PËRDOREN PËR QËLLIMET VIZUALE.

Category:
Produkte të ngjashme
Identifikohu
Regjistrohu
Indetifikohu
Nuk keni një llogari?
Register
Registration disabled
Have an account?