Biberon i perimeve me pure silikoni (6 muaj+)

  Hurry up! Sale end in:

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Compare
  Share
View Product Information

Nga fazat e hershme të kalimit në ushqim të ngurtë, foshnjat mund të eksplorojnë vetë frutat dhe perimet.

Perforimet në kokën e butë silikoni ofrojnë një përvojë të sigurt të ushqyerjes.

Ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike duke mbështetur menaxhimin e BLW.

Doreza është projektuar posaçërisht që fëmija juaj të kapet lehtësisht.

Mund të përdoret si dhëmbëzues.

Karakteristikat e dobishme të përdorimit

Është një alternativë e shëndetshme për produktet plastike. Është i përshtatshëm për pastrim në sterilizues.

Pajtueshmëria me standardet e BE-së është testuar dhe miratuar nga organizata të akredituara ndërkombëtare të testimit.

Mosha: 6 muaj +

Ngjyra

Blu-Jeshile, E Verdhe-Gri, Kuqe-Rozë

SKU: N/A
Close My Cart
Close

Close
Categories
Select your currency