Dhëmbët e dorës së nënës (3 muaj+)

  Hurry up! Sale end in:

This product is currently out of stock and unavailable.

Compare
  Share
View Product Information

Lehtësia e dhëmbëzës është projektuar që fëmija juaj të kapet lehtësisht.

Falë sipërfaqes së tij të dyfishtë, ndihmon fëmijën tuaj të kalojë rehat periudhën e daljes së dhëmbëve.

Sipërfaqja e saj e lëmuar është projektuar për qiellzën e ndjeshme dhe vrazhdësia e saj e butë është projektuar për të qetësuar qiellzën që dhemb.

Ai mbështet zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike.

Është një alternativë e shëndetshme ndaj produkteve plastike .

Karakteristikat e dobishme të përdorimit

Është një alternativë e shëndetshme për produktet plastike. Është i përshtatshëm për pastrim në sterilizues.

Pajtueshmëria me standardet e BE-së është testuar dhe miratuar nga organizata të akredituara ndërkombëtare të testimit.

Përmasat e produktit: 8×9.8 cm

Pesha e produktit: 29 g

Mosha: 3 muaj +

Ngjyra

E Verdhe, Jeshile, Blu, E Kuqe, Gri, Rozë

SKU: N/A
Close My Cart
Close

Close
Categories
Select your currency