Doreza bambuje (9 muaj+)

  Hurry up! Sale end in:

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Compare
  Share
View Product Information

I përshtatshëm për bebe 6 muajsh e lart, ky set është një opsion i shkëlqyer për të vegjlit;

Maja e lugës është prej 100% silikoni premium i klasës ushqimore dhe doreza është prej 100% bambu natyral.

Falë majave të tij të buta silikoni, nuk do të dëmtojë qiellzën e ndjeshme të fëmijës suaj, kështu që orët tuaja të të ushqyerit dhe kalimi në ushqim të ngurtë do të jenë shumë më të këndshme.

Karakteristikat e dobishme të përdorimit

Rekomandohet larja me dorë për shkak të strukturës natyrale të silikonit.

Pajtueshmëria me standardet e BE-së është testuar dhe miratuar nga organizata të akredituara ndërkombëtare të testimit.

Mosha: 9 muaj e lart

Përmbajtja e artikullit: 2 copë lugë

Ngjyra

Jeshile – Blu e thellë, Jeshile – Kafe, Jeshile – Rozë, Jeshile – Verdhe

SKU: N/A
Close My Cart
Close

Close
Categories
Select your currency