Dyshek mbrojtës i dyshekut Sebi

L 1,900L 2,500

  Hurry up! Sale end in:
+
Compare
  Share
View Product Information

Dysheku mbrojtës i dyshekut Sebi përdoret në shtretërit e fëmijëve me probleme me urinimin e shtratit dhe personave që kanë probleme me djersitjen gjatë natës; Mund të përdoret në spitale, shtëpi pleqsh, hotele, shkolla, çerdhe dhe shtëpi.

0 Ka mbrojtje kundër lëngjeve.

Ka mikro pore që marrin frymë.

Ka një sipërfaqe të sipërme me teksturë të veçantë të butë. Rezistent ndaj alergeneve dhe marimangave të pluhurit.

Karakteristikat e dobishme të përdorimit

Madhësia: 70×130

Grupi i produkteve: Të brendshme me çarçafë mbrojtës për fëmijë

Larja dhe kujdesi:

Lajeni në 30 gradë dhe kthejeni përmbys

Mos përdorni zbardhues

Hekurosni në temperaturë të ulët

Nuk ka tharje me kazan

Nuk përmban formaldehid, i cili shkakton sëmundje të tilla si kancerogjene dhe alergji. Është 100% Pambuk.

Masa

60×120, 70×130, 90×190

SKU: N/A
Close My Cart
Close

Close
Categories
Select your currency