Lugë ushqimi silikoni Nam Nam (6 muaj+)

  Hurry up! Sale end in:

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Compare
  Share
View Product Information

Majat e lugës janë prej 100% silikoni premium të kategorisë ushqimore.

Falë majave të tij të buta silikoni, nuk do të dëmtojë qiellzën e ndjeshme të fëmijës suaj, kështu që orët tuaja të të ushqyerit dhe kalimi në ushqim të ngurtë do të jenë shumë më të këndshme.

Karakteristikat e dobishme të përdorimit

I sigurt në furrë dhe mikrovalë (deri në 200°C). Falë përçueshmërisë së ulët termike të silikonit, duart e vogla mund të prekin me siguri pjatën pasi ushqimi të jetë ngrohur.

Rekomandohet larja me dorë për shkak të strukturës natyrale të silikonit.

Pajtueshmëria me standardet e BE-së është testuar dhe miratuar nga organizata të akredituara ndërkombëtare të testimit.

Mosha: 6 muaj e lart

Përmbajtja e artikullit: 1 copë lugë

Ngjyra

E Verdhe, Jeshile, Blu, E gjelbër, E Kuqe, Gri, Kafe, Rozë

SKU: N/A
Close My Cart
Close

Close
Categories
Select your currency