Mini Glass (6 muaj+)

  Hurry up! Sale end in:

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Compare
  Share
View Product Information

Ju prezantojmë me serinë Basics, e cila është krijuar me kujdes për të vegjlit që fillojnë të hanë vetë.

Është projektuar në mënyrë që duart e vogla ta kapin lehtësisht.

Ai mbështet zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike.

Është një alternativë e shëndetshme për produktet plastike.

Për shkak të strukturës natyrale të silikonit, rekomandohet larja me dorë me ujë të ngrohtë.

Është i përshtatshëm për pastrim në sterilizues.

Karakteristikat e dobishme të përdorimit

I sigurt në furrë dhe mikrovalë (deri në 200°C). Falë përçueshmërisë së ulët termike të silikonit, duart e vogla mund të prekin me siguri pjatën pasi ushqimi të jetë ngrohur.

Rekomandohet larja me dorë për shkak të strukturës natyrale të silikonit.

Pajtueshmëria me standardet e BE-së është testuar dhe miratuar nga organizata të akredituara ndërkombëtare të testimit.

Madhësia e produktit: 180 ml.

Mosha: 6 muaj e lart

Ngjyra

E Verdhe, Jeshile, Bezhë, E Kuqe, Kafe, Rozë

SKU: N/A
Close My Cart
Close

Close
Categories
Select your currency