NUK Glass First Choice PP Nxënës 6-18 muajsh

Compare
  Share
View Product Information

Nuk First Choice Plus PP Learner 150ml
150 ml – 6-18 muaj

Ndihmësi juaj më i madh në kalimin drejt vetëushqyerjes!
Me dorezat e saj ergonomike, është e lehtë për t’u kapur dhe inkurajon fëmijën tuaj të ushqehet vetë.

Falë kapakut të udhëtimit, mund të mbahet në çantë pa rrjedhur lëngu brenda.

Bërë nga polipropileni pa BPA.

Prodhuar ne Gjermani.

Close My Cart
Close

Close
Categories
Select your currency