Shishe (400 ml)

  Hurry up! Sale end in:

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Compare
  Share
View Product Information

Me dizajnin e tij ergonomik dhe elegant, është një produkt praktik dhe i dobishëm që mund ta mbani lehtësisht me vete gjatë udhëtimeve. Është bërë prej çeliku inox dhe të pathyeshëm me dy shtresa. Me dizajnin e tij modern dhe elegant, mund ta përdorni kudo në jetën tuaj. Ka një sistem të posaçëm mbulesë të mbyllur që mund të hapet me një buton të vetëm. Mban nxehtë deri në 12 orë dhe të ftohtë deri në 24 orë në kushte normale të motit.

Kapakun e termosit mund ta përdorni edhe si filxhan. Përpara se ta përdorni produktin, tundeni mirë me ujë të nxehtë për pije të nxehtë dhe ujë të ftohtë për pije të ftohtë.

Pastrimi dhe mirëmbajtja

Mos lani në makinë larëse enësh. Shpëlajeni pjesën e brendshme me ujë dhe zbrazni.

Pastroni pjesën e jashtme me një leckë të lagur.

Mosha e përdorimit: 0 muaj +

Përmbajtja e paketimit: 1x Termos

Ngjyra

Jeshile, Gri, Salmon

SKU: N/A
Close My Cart
Close

Close
Categories
Select your currency