Shishe Nuk Baby 150ml First Choice Plus

Compare
  Share
View Product Information

Shishe Nuk Baby 150ml First Choice Plus

Bërë nga polipropileni pa BPA.

Në produkt ka gjilpërë silikoni me vrima të mesme të zgjedhjes së parë 0-6 muajshe.

Ka një kapacitet prej 150 ml.

Prodhuar ne Gjermani.

Frymëzuar nga forma e thithkave të nënës gjatë ushqyerjes me gji. Falë strukturës së tij ortodontike, ai mbështet zhvillimin e gojës, nofullës dhe dhëmbëve të foshnjave. Me strukturën e tij më të butë, ofron një ndjenjë thithjeje më natyrale dhe nuk ndikon negativisht në ushqyerjen me gji.

Falë sistemit NUK Anti-Colic Air, ndihmon në parandalimin e dhimbjeve të gazit (kolikave) për shkak të gëlltitjes së ajrit.

E përputhshme me First Choice+ Teats.

Close My Cart
Close

Close
Categories
Select your currency