Krevat Kraft Ngjyrë Gri e Errët

L 22,500

Mund të përdoret që nga lindja.

E bërë nga druri natyral.

Lëkundje majtas dhe djathtas dhe mbrapa dhe mbrapa.

Ka një veçori fiksimi.

Dritare anësore të ventiluara, rrjetë kundër mushkonjave.

Pozicioni i rregullueshëm i shtratit refluks.

Shiriti i lartë dhe lodrat që mbështesin zhvillimin.

Shtrat i rehatshëm tepër i trashë.

+
Compare
  Share
View Product Information

Vëllimi i brendshëm: 59x94cm

Gjerësia: 60 cm

Lartësia: 102 cm

Lartësia: 113 cm

Category:
Close My Cart
Close

Close
Categories
Select your currency