Shopping Cart
/
/
/
/
Krevat Kraft Ngjyrë Kafe

Krevat Kraft Ngjyrë Kafe

Original price was: 25000 L.Current price is: 22500 L.

Mund të përdoret që nga lindja.

E bërë nga druri natyral.

Lëkundje majtas dhe djathtas dhe mbrapa dhe mbrapa.

Ka një veçori fiksimi.

Dritare anësore të ventiluara, rrjetë kundër mushkonjave.

Pozicioni i rregullueshëm i shtratit refluks.

Shiriti i lartë dhe lodrat që mbështesin zhvillimin.

Shtrat i rehatshëm tepër i trashë.

Category:
Produkte të ngjashme
Identifikohu
Regjistrohu
Indetifikohu
Nuk keni një llogari?
Register
Registration disabled
Have an account?