Krevati Baby Sheep

L 38,000

Krevat i bardhë prej druri bashkë me veshjet anësore
Tre nivele lartësie,mund të afrohet me shtratin e prindërve.

Mekanizmi i lëkundjes së heshtur mund të fiksohet.

Laminat, MDF, I ngurtë, pa plastikë, dru natyral, në varësi të modelit dhe përputhshmërisë së pjesës
Çdo copëz që mund të dëmtojë fëmijën tuaj në të gjitha sipërfaqet u lyer dhe u ngjyros me bojë llak 0 UV në standardet perfekte EN71.3.

Lëvizje e lehtë falë 4 rrotave të kyçshme që mund të rrotullohen 360°.
Dyshek sfungjeri i markës Meltem me trashësi 7 cm i përshtatshëm për shëndetin e bebes.

 

Përdorimi i favorshëm

Përbëhet nga 9 pjesë (1 jorgan, 1 çarçaf, 1 këllëf jastëku, 1 jastëk, 1 mbrojtje për skajet e shkurtra, 2 mbrojtje për buzë të gjata, 1 tyl kundër mushkonjave, 1 aparat rrjetë kundër mushkonjave) me certifikim OEKO-TEX, pambuk dhe set për gjumë i bërë nga pëlhurë e butë.

Set fjetje Udhëzimet e larjes: 30°C larje delikate, mos përdorni zbardhues, thajeni në temperaturë të ulët, mos e pastroni me tharje, hekurosni në temperaturë të ulët, lani veçmas ngjyrat e errëta

+
Compare
  Share
View Product Information

Dimensionet e jashtme të krevatit

Lartësia 95 cm
Gjatësia 125 cm
Gjërësia 65 cm

Category:
Close My Cart
Close

Close
Categories
Select your currency