Palicete Pellush me Kapuc

L 4,500

Palicete me thurje dhe me push komplet nga brenda

Me hapje perpara me kopsa

Edhe pjesa e kapucin me push brenda

E plote, e trashe per sezonin dimeror

Material teper cilesor ne Merino wool

Masa 6-9muaj

 

+
Compare
  Share
Category:
Close My Cart
Close

Close
Categories
Select your currency