15 results

 • Filters
 • Sort by
  ...
 • Krevat Royal Prince L 40,000

  Dimensionet e jashtme:
  • Gjatësia: 125 cm
  • Gjerësia: 68 cm
  • Lartësia: 126 cm

  Dimensionet e brendshme:
  • Gjatësia: 120cm
  • Gjerësia: 60 cm
  • Thellësia: 60 cm

  Compare
 • Krevat Kraft Ngjyrë Gri e Errët L 22,500

  Mund të përdoret që nga lindja.

  E bërë nga druri natyral.

  Lëkundje majtas dhe djathtas dhe mbrapa dhe mbrapa.

  Ka një veçori fiksimi.

  Dritare anësore të ventiluara, rrjetë kundër mushkonjave.

  Pozicioni i rregullueshëm i shtratit refluks.

  Shiriti i lartë dhe lodrat që mbështesin zhvillimin.

  Shtrat i rehatshëm tepër i trashë.

  Compare
 • Krevat Kraft Ngjyrë Kafe L 22,500

  Mund të përdoret që nga lindja.

  E bërë nga druri natyral.

  Lëkundje majtas dhe djathtas dhe mbrapa dhe mbrapa.

  Ka një veçori fiksimi.

  Dritare anësore të ventiluara, rrjetë kundër mushkonjave.

  Pozicioni i rregullueshëm i shtratit refluks.

  Shiriti i lartë dhe lodrat që mbështesin zhvillimin.

  Shtrat i rehatshëm tepër i trashë.

  Compare
 • Krevat Kraft Ngjyrë Gri e Hapur L 22,500

  Vëllimi i brendshëm: 59x94cm

  Gjerësia: 60 cm

  Lartësia: 102 cm

  Lartësia: 113 cm

  Compare
 • Krevat Baby When i bardhë 60×120 cm L 27,000

  Karakteristikat:
  Në dërrasat e kokës përdoren dërrasa e lyer me melaminë të klasit të parë dhe PVC 1 mm në përputhje me standardet E1.
  Dy ngjyra janë në dispozicion: e bardhë dhe prej druri.
  Kangjella; Përbëhet nga profil MDF dhe llaqe të forta plastike.
  Ajo mund të zhvendoset lehtësisht nga dhoma në dhomë falë rrotave të saj.
  Ka një sistem frenimi në rrotat e tij.
  Mund të ngjitet me krevatin e nënës.
  Kangjella me ashensor.përmban 3 nivele,

  SHËNIM: KY PRODUKT ËSHTË VETËM PRODUKTET DHE AKSESORËT E TEKSTILEVE PËR DJEP TË PËRDOREN PËR QËLLIMET VIZUALE.

  Compare
 • Krevat Baby When i bardhë 50×90 cm L 22,000

  Karakteristikat:
  Në dërrasat e kokës përdoren dërrasa e lyer me melaminë të klasit të parë dhe PVC 1 mm në përputhje me standardet E1.
  Dy ngjyra janë në dispozicion: e bardhë dhe prej druri.
  Kangjella; Përbëhet nga profil MDF dhe llaqe të forta plastike.
  Ajo mund të zhvendoset lehtësisht nga dhoma në dhomë falë rrotave të saj.
  Ka një sistem frenimi në rrotat e tij.
  Mund të ngjitet me krevatin e nënës.
  Kangjella me ashensor.përmban 3 nivele,

  SHËNIM: KY PRODUKT ËSHTË VETËM PRODUKTET DHE AKSESORËT E TEKSTILEVE PËR DJEP TË PËRDOREN PËR QËLLIMET VIZUALE.

  Compare
 • Krevat Baby When Ngjyrë Druri 50×90 cm L 22,000

  Karakteristikat:
  Në dërrasat e kokës përdoren dërrasa e lyer me melaminë të klasit të parë dhe PVC 1 mm në përputhje me standardet E1.
  Dy ngjyra janë në dispozicion: e bardhë dhe prej druri.
  Kangjella; Përbëhet nga profil MDF dhe llaqe të forta plastike.
  Ajo mund të zhvendoset lehtësisht nga dhoma në dhomë falë rrotave të saj.
  Ka një sistem frenimi në rrotat e tij.
  Mund të ngjitet me krevatin e nënës.
  Kangjella me ashensor.përmban 3 nivele,

  SHËNIM: KY PRODUKT ËSHTË VETËM PRODUKTET DHE AKSESORËT E TEKSTILEVE PËR DJEP TË PËRDOREN PËR QËLLIMET VIZUALE.

  Compare
 • Kreveat Pierre Cardin i bardhë 60×120 cm L 32,000

  Krevat fëmijësh me lëkundje, i prodhuar me sipërfaqe druri të licencuar. Ka një vëllim të madh të brendshëm që lejon përdorimin deri në 60 muaj.
  Ka veçori të lehta për t’u instaluar dhe të lëvizshme që lejojnë që foshnjat të përdoren me prindërit e tyre gjatë periudhës kur foshnjat duhet të monitorohen nga afër, dhe më vonë në dhomat e vetë foshnjave.
  Aftësia për t’u lëkundur dhe për të ndaluar kur dëshironi, ofron avantazhin e përdorimit të produktit sipas dëshirës tuaj.
  Të qenit modular krijon një mundësi të lehtë instalimi.
  Falë Sistemit Rail me Mekanizëm Stop ofron mundësinë e mbylljes së sirtarëve në heshtje dhe butësi.
  Teknologjia mbajtëse e përdorur në mekanizmin lëkundëse krijon tingull minimal ndërsa produkti dridhet.
  Kjo është e rëndësishme si për rehatinë e gjumit të foshnjës tuaj ashtu edhe për gjumin tuaj.
  Sipërfaqet e trasha prej druri sigurojnë jetë të gjatë të produktit dhe rrisin qëndrueshmërinë e tij.
  Produktet që përputhen me standardet E1 përdoren në lëndët e para të tij.
  Sistemi i ashensorit që u mundëson prindërve t’i vendosin me lehtësi foshnjat e tyre në krevat fëmijësh.
  Kangjella me llak të bërë me bojë me bazë uji.

  Compare
 • Krevat Pierre Cardin Dru Lisi 60×120 cm L 32,000

  Krevat fëmijësh me lëkundje, i prodhuar me sipërfaqe druri të licencuar. Ka një vëllim të madh të brendshëm që lejon përdorimin deri në 60 muaj.
  Ka veçori të lehta për t’u instaluar dhe të lëvizshme që lejojnë që foshnjat të përdoren me prindërit e tyre gjatë periudhës kur foshnjat duhet të monitorohen nga afër, dhe më vonë në dhomat e vetë foshnjave.
  Aftësia për t’u lëkundur dhe për të ndaluar kur dëshironi, ofron avantazhin e përdorimit të produktit sipas dëshirës tuaj.
  Të qenit modular krijon një mundësi të lehtë instalimi.
  Falë Sistemit Rail me Mekanizëm Stop ofron mundësinë e mbylljes së sirtarëve në heshtje dhe butësi.
  Teknologjia mbajtëse e përdorur në mekanizmin lëkundëse krijon tingull minimal ndërsa produkti dridhet.
  Kjo është e rëndësishme si për rehatinë e gjumit të foshnjës tuaj ashtu edhe për gjumin tuaj.
  Sipërfaqet e trasha prej druri sigurojnë jetë të gjatë të produktit dhe rrisin qëndrueshmërinë e tij.
  Produktet që përputhen me standardet E1 përdoren në lëndët e para të tij.
  Sistemi i ashensorit që u mundëson prindërve t’i vendosin me lehtësi foshnjat e tyre në krevat fëmijësh.
  Kangjella me llak të bërë me bojë me bazë uji.

  Compare
 • Krevati Baby Sheep L 38,000

  Krevat i bardhë prej druri bashkë me veshjet anësore
  Tre nivele lartësie,mund të afrohet me shtratin e prindërve.

  Mekanizmi i lëkundjes së heshtur mund të fiksohet.

  Laminat, MDF, I ngurtë, pa plastikë, dru natyral, në varësi të modelit dhe përputhshmërisë së pjesës
  Çdo copëz që mund të dëmtojë fëmijën tuaj në të gjitha sipërfaqet u lyer dhe u ngjyros me bojë llak 0 UV në standardet perfekte EN71.3.

  Lëvizje e lehtë falë 4 rrotave të kyçshme që mund të rrotullohen 360°.
  Dyshek sfungjeri i markës Meltem me trashësi 7 cm i përshtatshëm për shëndetin e bebes.

   

  Përdorimi i favorshëm

  Përbëhet nga 9 pjesë (1 jorgan, 1 çarçaf, 1 këllëf jastëku, 1 jastëk, 1 mbrojtje për skajet e shkurtra, 2 mbrojtje për buzë të gjata, 1 tyl kundër mushkonjave, 1 aparat rrjetë kundër mushkonjave) me certifikim OEKO-TEX, pambuk dhe set për gjumë i bërë nga pëlhurë e butë.

  Set fjetje Udhëzimet e larjes: 30°C larje delikate, mos përdorni zbardhues, thajeni në temperaturë të ulët, mos e pastroni me tharje, hekurosni në temperaturë të ulët, lani veçmas ngjyrat e errëta

  Compare
 • Meltem Smart Princess L 52,000

  Madhësia e krevatit:

  Gjerësia 76cm
  Gjatësia105cm
  Lartësia 116cm

  Mosha e përshtatshme e përdorimit është 0-3 vjet

  Compare
 • Krevat i vogël Bebbe Lucca (Gri) L 24,000

  Dimensionet e brendshme të krevatit;

  Lartësia: 105 cm

  Gjerësia: 72 cm

  Lartësia: 42 cm (brenda)

  Lartësia e tokës: 87 cm

  1 stok (mund të paraporositet)

  Compare
 • Krevati Meltem Smart Mood L 39,000

  Dimensionet e krevatit (15 kg): 50 cm x 90 cm x 31 cm

  Mund të kihet me paraporositje

  Compare
 • Krevati në rritje Aymini Esla L 62,000

  Lartësia 120 cm

  Gjerësia 90 cm

  Gjatesia 190 cm

  3 stok

  Compare
 • Krevati Aymini Esla (70×130) L 45,000

  Krevat fëmijësh me 4 Sirtarë 70×130 cm
  Përmasat e shtratit për djep të produktit: 70×130 cm
  Gjerësia: 135 cm
  Thellësia: 79 cm
  Lartësia: 120 cm

  Mosha e përdorimit 0-5 vjec

  4 stok

  Compare
Close My Cart
Close

Close
Categories
Select your currency